Dziękujemy za kontakt w sprawie wyceny 🙂

Odzywamy się zazwyczaj w ciągu 30 minut ale jeśli chcesz szybciej porozmawiać z nami, to możesz zadzwonić do nas: 61 847 55 18

(pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8-18)

Kim jesteśmy

Jesteśmy prawnikami wyspecjalizowanymi w tworzeniu regulaminów dla różnych biznesów – od sklepów internetowych, poprzez serwisy internetowe, aplikcje mobilne, konkursy, programy lojalnościowe i inne.

Działamy w tej niszy od roku 2010 i przygotowaliśmy już prawie 6 000 regulaminów dla przedsiębiorców z całej Polski.

Piszemy regulaminy, które chronią naszych klientów i ich konsumentów. Zabezpieczamy interesy obu stron.

Zaufali nam

Nasi prawnicy są cytowani w mediach

Co mówią nasi klienci

Z przyjemnością informujemy o podjętej współpracy z firmą Netlibre (Regulaminowo.pl) przy opracowaniu regulaminu sklepu internetowego marcinkowski.com.pl.

Zaangażowanie pracowników przesiębiorstwa w partnerskie kontakty z klientami w dużej mierze wpływa na pozycję marki na rynku. Widać, że firmie zależy na komforcie nabywcy, dlatego od początku do końca praca świadczona jest ze stuprocentowym profesjonalizmem.

Nie mamy zastrzeżeń do rzetelności firmy. Znajduje to odzwierciedlenie w wyjątkowo wysokim standardzie współpracy.

Witold Marcinkowski

Właściciel, Sklep Marcinkowski.com.pl

W imieniu SmarMedia Sp. z o.o. mam przyjemność polecić usługi firmy Netlibre Sp. z o.o.o z siedzibą w Poznaniu właściciela marki „Regulaminowo.pl”. (…) Zlecenie przygotowania regulaminu i polityki prywatności dla nowo otwieranego sklepu internetowego sklep.smartmedia.com.pl, powierzone ww. firmie, zostało wykonane terminowo i profesjonalnie. Firmę możemy polecić jako profesjonalnego i solidnego wykonawcę.
Bartosz Sobolewski

Manager, Sklep SmartMedia.com.pl

W trakcie tworzenia sklepu internetowego www.bootik8.pl nawiązaliśmy współpracę z „Regulaminowo.pl” w zakresie tworzenia od podstaw Regulaminu oraz Polityki Prywatności wolnych od klauzul niedozwolonych, a tym samym przyjaznych Konsumentom. Profesjonalne podejście pracowników „Regulaminowo.pl” do wykonywanych zadań stało się gwarancją udanej, owocnej współpracy pomiędzy naszymi firmami, która przebiegała nadzwyczaj sprawnie i bezproblemowo.

Wszystkim zainteresowanym oczekującym rzetelnej i miłej współpracy polecamy serwis „Regulaminowo.pl”.

Berta Kalinowska

Właściciel, Sklep Bootik8

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter prawny

Zapisz się na newsletter prawny

Dowiesz się pierwszy o zmianach przepisów dot. regulaminów i weźmiesz udział w webinarach.

SUKCES - zapisałeś się!