Prawnicy od regulaminów

Tutaj zamówisz każdy regulamin z polityką prywatności – dla sklepu, serwisu internetowego, aplikacji. Jesteśmy wyspecjalizowanymi prawnikami. Działamy od 2010 roku i mamy prawie 8000 klientów.

Numer 1 na rynku

Jesteśmy jednym z pierwszychnajwiększych podmiotów, które wyspecjalizowały się w tworzeniu regulaminów w Polsce.

Kancelaria Radcy Prawnego

Regulamin jest przygotowany przez zespół doświadczonych prawników wspieranych przez Kancelarię Radcy Prawnego. Bierzemy na siebie odpowiedzialność prawną.

Napisz nam, jaki regulamin potrzebujesz, a my szybko go wycenimy:

1) Szyjemy regulamin pod Twój biznes

Każdy sklep lub serwis różni się modułami typu newsletter, treściami maili sprzedażowych, stronami informacyjnymi. Każdy przedsiębiorca ma swoją wizję danego przedsięwzięcia. Nasi prawnicy są po to aby ją zrealizować i dopasować regulamin do Twojego biznesu.

2) Bierzemy Odpowiedzialność

Ponosimy odpowiedzialność prawną za Twój regulamin. W razie wyroku dotyczącego klauzul niedozwolonych dostaniesz odszkodowanie. Jesteśmy pewni swojej pracy i dbamy o Twoje bezpieczeństwo.

3) Monitorujemy i aktualizujemy regulamin

Możemy monitorować Twój regulamin i wprowadzać w nim zmiany gdy zmienia się prawo i pojawi się nowe klauzule niedozwolone w rejestrze UOKiK.

Zamów bezpłatną wycenę regulaminu:

13 + 6 =

Od roku 2010 zaufało nam już prawie 8 000 firm z całej Polski

Przeczytaj opinie naszych Klientów o naszych prawnikach (kliknij w obrazek):

Sandra Mańkowska
Sandra Mańkowska
13:14 29 May 24
Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę każdemu przedsiębiorcy, któremu zależy na rzetelnej dokumentacji chroniącej jego interesy 🙂 Mając kontrolę w firmie okazało się, że regulamin oraz kwestie, na które zwrócił prawnik podczas audytu, pozwoliły mi uniknąć konsekwencji prawnych i nawet Panie z Inspekcji zwróciły uwagę, że regulamin jest bardzo dobry i rzadko w swojej pracy spotykają dokumentację na takim poziomie. Jeśli chodzi o sam kontakt i przebieg współpracy, to również muszę tutaj pochwalić. Pani Wanda jest bardzo profesjonalna i przystępna w kontakcie. Zawsze miło odpowiada na wszystkie pytania. Cena samych usług także jest na rozsądnym poziomie. 🙂 Jeśli w przyszłości będzie potrzeba, to na pewno ponownie skorzystam z oferty.Szczerze polecam!
Daniel Reluga
Daniel Reluga
10:15 18 Dec 23
Chciałbym polecić współpracę z firmą NetLibre jak również zespołem serwisu Prokonsumenki.pl.Korzystaliśmy z usług firmy dwukrotnie, najpierw przy realizacji regulaminu sklepu internetowego i przygotowaniu pakietu wszystkich niezbędnych dokumentów a później przy całym procesie rejestracji i zastrzeżeniu znaku na terenie Unii Europejskiej.Współpraca w obydwu przypadkach przebiegała znakomicie i pomimo tego, że wprowadzaliśmy pewne zmiany w umówionych wcześniej kwestiach nikt nie stwarzał problemu i cierpliwie nasze zmiany wprowadzał i służył poradą.Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy i z pewnością będziemy korzystać z nich w przyszłości.
Piotr
Piotr
14:06 17 Nov 23
Z Netlibre współpracujemy od ponad roku. Korzystamy z regulaminów przygotowanych dla dwóch sklepów, szkoleń i webinarów prowadzonych przez tę firmę. Usługi na wysokim poziomie.
Jarosław Kowalczyk
Jarosław Kowalczyk
18:21 02 Nov 23
Wszystko w najlepszym porządku, polecam.
Justyna Puc
Justyna Puc
18:16 01 Nov 23
Bardzo dobra współpraca i kontakt. Polecam!
Kamil Snowsport
Kamil Snowsport
08:38 26 Oct 23
Jestem bardzo zadowolony z działań firmy w zakresie prawnym eCommerce. Ostatnią naszą wątpliwość rozwiali w ciągu godziny tłumacząc wszystko bardzo prostym językiem oraz sugerując zmiany. Jeszcze nigdy się na tej firmie nie zawiodłem 😄
Kacper Radziszewski
Kacper Radziszewski
13:31 25 Oct 23
Z firmą Netlibre sporządziliśmy niezbędną dokumentację do osadzenia aplikacji ios i google play, wszystko obyło się bez problemów i sprawnie. Dokumentacja została przyjęta w obu sklepach bez zastrzeżeń. Dodatkowo, obowiązywał nas skrócony czas realizacji dokumentów, z czego firma się wywiązała bez dnia opóźnienia. Polecam w 100%.
Tomasz Chojnacki
Tomasz Chojnacki
10:58 13 Oct 23
Do działaności eCommerce jaką prowadzę dodatkowo, wybrałem Regulaminowo. Współpraca kompleksowa z pełną opieką prawną. Pozdrawiam Panią z którą udało się domówić współpracę. Rzetelna i konkretna.

Sklep Sortmund

W styczniu br. nasza firma nawiązała współpracę z firmą NETLIBRE SP. Z O.O. Współpraca układała się wzorowo. Analizie został poddany każdy etap realizacji zamówienia w naszym sklepie, a także każdy aspekt umowy zawieranej na odległość. Dzięki doświadczeniu i kompetencji firmy NETLIBRE SP. Z O.O. nasza firma otrzymała w marcu 2012 r. wyróżnienie w konkursie „Bezpieczny eSklep” organizowanym pod patronatem Ministerstwa Gospodarki. Z całym przekonaniem mogę poświadczyć, że firmę NETLIBRE SP. Z O.O. cechuje wysoki profesjonalizm, bardzo dobre przygotowanie merytoryczne, oraz bardzo krótki termin przygotowania całości zlecenia.

Grzegorz Basta
Sklep Sortmund

Sklep m-paq.pl

Firma Regulaminowo.pl stworzyła na nasze zlecenie regulamin sklepu internetowego, politykę prywatności oraz procedurę składania zamówień. Firma ta już od samego początku współpracy wykazywała się dużą elastycznością i profesjonalizmem. Zadanie polegało na stworzeniu od podstaw pełnego regulaminu zgodnego z obowiązującym prawem dostosowanym do naszych wytycznych, dotyczących sklepu internetowego www.m-paq.pl

Bardzo dobra współpraca z firmą Regulaminowo.pl, jej pełne zrozumienie naszych potrzeb oraz pomoc nad wszystkimi dokumentami (wliczając w to sporządzenie obszernej dokumentacji składania zamówień „krok po kroku” oraz przeprowadzenie testów pod kątem wiadomości mail przy składanych zamówieniach) pozwalają nam rekomendować ją, jako sprawdzonego dobrego partnera do współpracy.

Grzegorz Moryc
Sklep m-paq.pl

Sklep Rolpex.pl

Z pełnym przekonaniem zaświadczam, iż firma Netlibre Sp. z o.o. wykonuje swoje usługi profesjonalnie, starannie i solidnie. W ramach zlecenia na wykonanie regulaminów sklepów internetowych, uzyskałem rzetelną pomoc. Z czystym sumieniem polecam fachowe usługi Netlibre Sp. z o.o.

Michał Samotyja
Sklep Rolpex.pl

Kto stoi za Regulaminowo.pl?

Kto stoi za Regulaminowo.pl?

Rafał Bugajski

Prezes zarządu Netlibre sp. z o.o.

Serwis Regulaminowo.pl

Dawid Bugajski

Radca Prawny

Szef działu prawnego Regulaminowo.pl

Jesteśmy zespołem prawników wyspecjalizowanych w tworzeniu regulaminów dla różnych biznesów – od sklepów internetowych, poprzez serwisy internetowe, aplikacje mobilne, konkursy, programy lojalnościowe i inne.

Działamy w tej niszy od roku 2010 i przygotowaliśmy już prawie 8 000 regulaminów dla przedsiębiorców z całej Polski.

Piszemy regulaminy, które chronią naszych klientów i ich konsumentów. Zabezpieczamy interesy obu stron.

Sklepy ufają naszym prawnikom:

Nasi branżowi partnerzy

wfirma, wfirma kupon rabatowy, księgowość online
dotpay, platnosci online
comarch
redcart
brand24, kod rabatowy brand24, monitoring internetu, monitoring marki
shoplo
furgonetka

Media o naszych prawnikach

Zobacz artykuły naszych prawników w najpopularniejszych gazetach:

7000 zł za skopiowanie zdjęć konkurencji? Sprawdź, jakie konsekwencje mogą grozić przedsiębiorcy za skopiowanie cudzych zdjęć

W poniższym artykule pochylamy się nad wyrokiem, który zapadł w sprawie o bezprawne korzystanie ze zdjęć produktów należących do innego przedsiębiorcy. Mieliśmy w tej sprawie swój udział po stronie poszkodowanej przedsiębioczyni. Finał sprawy był dla niej pozytywny i...

Ochrona praw własności intelektualnej w serwisach marketplace – Allegro, Amazon, Ebay itp.

Rozwój działalności, budowanie renomy, wyróżnianie się na rynku stopniowo doprowadzają do sytuacji, w których przedsiębiorca chciałby zabezpieczyć swoje prawa i uniknąć sytuacji w której inny podmiot na rynku rozpoczyna produkcję swoich towarów pod znakiem uznanego...

Wolność słowa w erze cyfrowej – nadchodzą zmiany w regulaminach serwisów społecznościowych

Wolność słowa to jedna z czołowych wartości w Państwach prawa. Coraz powszechniejsze przenoszenie dyskusji w świat cyfrowy sprawia, że Internet stał się polem swobodnego wyrażania opinii, szczególnie jeżeli wypowiedzi te mogą mieć charakter anonimowy. Nie rzadko...

Polityka prywatności na stronę internetową

Zakładasz stronę internetową, na której zamierzasz gromadzić dane osobowe? Jeśli tak, musisz pamiętać o jednej bardzo ważnej kwestii związanej z tzw. polityką prywatności. Jeżeli zamierzasz bowiem poprzez swoją stronę internetową przetwarzać dane osobowe w...

Regulamin konkursu z elementem losowym

Ciekawą formą reklamy jest organizacja konkursu. Organizując konkurs warto zastanowić się nad jego formą. Organizacja konkursu wiąże się nierozerwalnie ze stworzeniem stosownego regulaminu konkursu. Warto zwrócić uwagę, że jego treść będzie zależała od wielu...

Zadzwoń lub napisz

61 847 55 18

kontakt@regulaminowo.pl

Zamów niezobowiązującą wycenę usługi napisania regulaminu u naszych prawników!

Zapisz się na newsletter prawny

Zapisz się na newsletter prawny

Dowiesz się pierwszy o zmianach przepisów dot. regulaminów i weźmiesz udział w webinarach.

SUKCES - zapisałeś się!