Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych prawników specjalizujących się w sporządzaniu regulaminów sklepów i serwisów internetowych. Zajmujemy się również przygotowywaniem umów dla przedsiębiorców z branży ecommerce i IT. Odpowiadamy na wymagania klientów.

Doświadczenie w tworzeniu regulaminów zdobywamy od roku 2010 a do tej pory zaufało nam już prawie 8 000 przedsiębiorców z całej Polski i nie tylko (głównie sprzedawcy internetowi). Sprawdź nasze referencje >>

Naszą dewizą jest dbałość o spokój i bezpieczeństwo naszych Klientów tak aby mogli się oni skupić na prowadzeniu swojego biznesu. Przed rozpoczęciem prac zawsze staramy się dobrze poznać potrzeby naszego Klienta, a w razie potrzeby doradzamy konieczność wprowadzenia zmian lub modyfikacji do przyjętego modelu prowadzenia sklepu, czy też serwisu.

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i przy ich realizacji dbamy o ich zgodność z obowiązującymi przepisami. Staramy się dopasować oferty do potrzeb klientów, dlatego jesteśmy otwarci na różne modyfikacje. Oczywiście zgodne z prawem. Jeśłi chciałbyś dowiedziedzieć się czegoś więcej o Nas to zapraszamy do kontaktu.

Właściciel Serwisu

Serwis należy do Netlibre Sp. z o.o., z siedzibą w Poznaniu przy ul. Mostowej 35/3, 61-854 Poznań KRS: 0000395252, Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII W. Gospodarczy KRS kapitał zakładowy: 5.000 zł, NIP 7811872393.

Zasady korzystania z serwisu znajdziesz w naszym regulaminie (kliknij).

Opinie naszych klientów:

Klienci, dla których tworzyliśmy regulaminy:

Skontaktuj się z nami:

Nr telefonu do naszego biura: +48 456 456 412

Adres email: kontakt@regulaminowo.pl
Zapisz się na newsletter prawny

Zapisz się na newsletter prawny

Dowiesz się pierwszy o zmianach przepisów dot. regulaminów i weźmiesz udział w webinarach.

SUKCES - zapisałeś się!