Opinie klientów serwisu Regulaminowo.pl

Zaufało nam już ponad 8 000 Klientów z całej Polski.

Opinie Klientów serwisu Regulaminowo.pl są dla nas ważne, dlatego dbamy o to, aby były pozytywne. Staramy się dopasowywać oferty pod potrzeby i wymagania przedsiębiorców. Stawiamy na bezpośredni Kontakt z klientem. U Nas w firmie nie zostaniesz potraktowany jako „jeden z wielu”. Nie musisz się martwić dzięki temu o Nasze zaangażowanie w Twoją sprawę.  Poniżej znajdują się opinie Klientów serwisu Regulaminowo.pl

Sklep Jarmix-Militaria.pl

Współpracę z Netlibre nasza firma JAR-MIX Militaria podjęła w grudniu 2014 roku. Był to bardzo ciężki, świąteczny okres, lecz pracownicy firmy z naszym zleceniem uwinęli się błyskawicznie.

Nasza firma prowadzi trudną pod względem prawnym branżę - sprzedaż artykułów militarnych, replik broni oraz wiatrówek. Nie było to jednak jakąkolwiek przeszkodą do podjęcia współpracy.

Przeprowadzono profesjonalny audyt naszego internetowego sklepu militarnego, w którym zwrócono uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Zredagowano zrozumiały i czytelny regulamin dla klientów, a co najważniejsze, zgodny z aktualnym prawem.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, z przebiegu dotychczasowej współpracy, dlatego też postanowiliśmy ją rozwinąć o porady prawne dla naszych pozostałych sklepów. Firmę Netlibre polecamy naszym kontrahentom ze świata militariów z czystym sumieniem. Z tego co wiemy, są oni równie zadowoleni jak my.

Joanna Radwańska
Sklep Jarmix-Militaria.pl

Sklep Sortmund

W styczniu br. nasza firma nawiązała współpracę z firmą NETLIBRE SP. Z O.O. Współpraca układała się wzorowo. Analizie został poddany każdy etap realizacji zamówienia w naszym sklepie, a także każdy aspekt umowy zawieranej na odległość. Dzięki doświadczeniu i kompetencji firmy NETLIBRE SP. Z O.O. nasza firma otrzymała w marcu 2012 r. wyróżnienie w konkursie „Bezpieczny eSklep” organizowanym pod patronatem Ministerstwa Gospodarki. Z całym przekonaniem mogę poświadczyć, że firmę NETLIBRE SP. Z O.O. cechuje wysoki profesjonalizm, bardzo dobre przygotowanie merytoryczne, oraz bardzo krótki termin przygotowania całości zlecenia.

Grzegorz Basta
Sklep Sortmund

Sklep Bootik8.pl

W trakcie tworzenia sklepu internetowego www.bootik8.pl nawiązaliśmy współpracę z „Regulaminowo.pl” w zakresie tworzenia od podstaw Regulaminu oraz Polityki Prywatności wolnych od klauzul niedozwolonych, a tym samym przyjaznych Konsumentom. Profesjonalne podejście pracowników „Regulaminowo.pl” do wykonywanych zadań stało się gwarancją udanej, owocnej współpracy pomiędzy naszymi firmami, która przebiegała nadzwyczaj sprawnie i bezproblemowo.

Wszystkim zainteresowanym oczekującym rzetelnej i miłej współpracy polecamy serwis „Regulaminowo.pl”.

Berta Kalinowska
Sklep Bootik8.pl

Sklep m-paq.pl

Firma Regulaminowo.pl stworzyła na nasze zlecenie regulamin sklepu internetowego, politykę prywatności oraz procedurę składania zamówień. Firma ta już od samego początku współpracy wykazywała się dużą elastycznością i profesjonalizmem. Zadanie polegało na stworzeniu od podstaw pełnego regulaminu zgodnego z obowiązującym prawem dostosowanym do naszych wytycznych, dotyczących sklepu internetowego www.m-paq.pl

Bardzo dobra współpraca z firmą Regulaminowo.pl, jej pełne zrozumienie naszych potrzeb oraz pomoc nad wszystkimi dokumentami (wliczając w to sporządzenie obszernej dokumentacji składania zamówień „krok po kroku” oraz przeprowadzenie testów pod kątem wiadomości mail przy składanych zamówieniach) pozwalają nam rekomendować ją, jako sprawdzonego dobrego partnera do współpracy.

Grzegorz Moryc
Sklep m-paq.pl

Sklep klawiatura24.pl

Firma Regulaminowo.pl stworzyła na nasze zlecenie regulamin sklepu internetowego, politykę prywatności oraz procedurę składania zamówień. Firma ta już od samego początku współpracy wykazywała się dużą elastycznością i profesjonalizmem. Zadanie polegało na stworzeniu od podstaw pełnego regulaminu zgodnego z obowiązującym prawem dostosowanym do naszych wytycznych, dotyczących sklepu internetowego www.klawiatura24.pl

Bardzo dobra współpraca z firmą Regulaminowo.pl, jej pełne zrozumienie naszych potrzeb oraz pomoc nad wszystkimi dokumentami (wliczając w to sporządzenie obszernej dokumentacji składania zamówień „krok po kroku” oraz przeprowadzenie testów pod kątem wiadomości mail przy składanych zamówieniach) pozwalają nam rekomendować ją, jako sprawdzonego twórcę regulaminów, polityk prywatności.

Centrum Zdrowego Włosa

Firma Netlibre Sp. z o.o. opracowała dla naszego sklepu internetowego Centrum Zdrowego Włosa: Regulamin, Politykę prywatności oraz Wyciąg informacyjny przesyłany do klientów.

Efekty pracy spełniają wszystkie nasze wymagania w opisanym wyżej zakresie jak również w wielu kwestiach towarztszących. Rzetelność i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków to tylko niektóre z zalet przedstawicieli tej firmy.

Dotychczasowa współpraca daje nam podstawy do twierdzenia, że Firma Netlibre doskonale poradzi sobie z zagadnieniami w podobnym zakresie.

Sklep Marcinkowski.com.pl

Z przyjemnością informujemy o podjętej współpracy z firmą Netlibre przy opracowaniu regulaminu sklepu internetowego marcinkowski.com.pl.

Zaangażowanie pracowników przesiębiorstwa w partnerskie kontakty z klientami w dużej mierze wpływa na pozycję marki na rynku. Widać, że firmie zależy na komforcie nabywcy, dlatego od początku do końca praca świadczona jest ze stuprocentowym profesjonalizmem.

Nie mamy zastrzeżeń do rzetelności firmy. Znajduje to odzwierciedlenie w wyjątkowo wysokim standardzie współpracy.

Robiąc interesy z przedsiębiorstwem, klient może spodziewać się kompetentego doradztwa. Co warte odnotowania - przedsiębiorstwo służy pomocą przy wyborze najlepszego rozwiązania.

Na pierwszy plan wysuwa się życzliwe podejście do kontrahenta. Firma rzetelnie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

Witold Marcinkowski
Sklep Marcinkowski.com.pl

RD Studio

Z przyjemnością zaświadczam, iż firma Netlibre Sp. z o.o. wykonuje swoje usługi z pełnym profesjonalizmem oraz solidarnością.

W ramach naszej współpracy zleciłem wykonanie regulaminów sklepów internetowych, moich oraz moich klientów i uzyskałem fachową oraz przydatną pomoc.
Polecam z czystym sumieniem usługi Netlibre Sp. z o.o.

Tomasz Płocki
RD Studio

Sklep Amik

W lutym tego roku zamówiliśmy w firmie Netlibre regulamin sklepu internetowego, wraz z polityką prywatności i monitoringiem pod kątem nowych klauzul niedozwolonych.

Wszystkie zamówione usługi zostały wykonane wzorowo, z zachowaniem najwyższego profesjonalizmu. Dlatego mogę szczerze polecić firmę Netlibre przy tego typu usługach.

Błażej Nowak
Sklep Amik

Sklep pm-online

Współpraca z firmą Netlibre zaowocowała stworzeniem profesjonalnego regulaminu dla naszego sklepu internetowego. Prace nad regulaminem trwały w okresie od 04.02.2014 do 18.02.2014.
Pracownicy Netlibre są godni polecenia tym, którzy przy wyborze partnera biznesowego sugerują się terminowością usług. Wykonawca ze swoich zadań rozlicza się zawsze w ustalonym czasie. Dobrze o firmie świadczy szczególny poziom zaangażowania w wykonanie otrzymanego zlecenia. Komunikacja nie jest utrudniona, a pracownicy przedsiębiorstwa bez oporów stosują się do próśb klientów.

Polecam firmę Netlibre i dziękuję za współpracę.

Sebastian Bergier
Bergier Sebastian

Sklep Babyhop.pl

Z wielką przyjemnością zaświadczamy, iż firma Netlibre Sp. z o.o wykonuje swoje usługi z pełnym profesjonalizmem oraz niezwykłą solidnością.

W ramach świadczonych usług powierzyliśmy Netlibre Sp. z o.o. wykonanie regulaminu sklepu, polityki prywatności oraz audytu prawnego sklepu i procesu sprzedaży. Fachowa wiedza podparta solidnymi argumentami pomogła zweryfikować nasze wymagania.

Efekty pracy spełniają wszystkie nasze wymagania w opisanym wyżej zakresie.Rzetelność i profesjonalne podejście do klienta to tylko niektóre z zalety firmy.

Dodatkowo współpraca z Netlibre Sp. z o.o. zaowocowała nabyciem wielu nowych doświadczeń oraz przyswojeniem szeregu interesujących i wartościowych informacji odnośnie biznesu w sieci.

W wyniku wszystkich wspomnianych aspektów, z pełną świadomością oraz czystym sumieniem polecamy usługi Netlibre Sp. z o.o.

Elżbieta Bedyńska
Sklep Babyhop.pl

Etena.pl

W lipcu 2013 roku skorzystałem z usług spółki Netlibre w zakresie przygotowania nowego regulaminu oraz polityki prywatności dla sklepu internetowego, prowadzonego przez moją firmę. Współpraca była dla mnie bardzo satysfakcjonująca.
Moje potrzeby został dobrze rozpoznane, a to spowodowało, że już pierwsza wersja w/w dokumentów była bliska ideału.
W ramach zlecenie zrealizowano również audyt sklepu pod kontem spełnienia wymagań prawnych i dostarczono mi niezbędne rekomendacje. W trakcie realizacji zlecenie miałem bardzo dobry kontakt ze zleceniobiorcą. Zarówno przedmiot umowy, jak i odpowiedzi na szereg pytań otrzymywałem bardzo szybko. Jeśli miałbym podsumować współpracę z Netlibre zaledwie kilkoma słowami, to odpowiednimi będą: terminowość, solidność, profesjonalizm. Dlatego z pełnym przekonaniem polecam usługi Netlibre.

Rafał Tochman
Etena.pl

Jamforge.com

Pan Dawid Bugajski, reprezentujący firmę Netlibre Sp. z o.o. sporządzał dla nas regulamin serwisu internetowego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymanego rezultatu a także z przebiegu współpracy. Mimo znacznego skomplikowania przedsięwzięcia, współpraca odbywała się sprawnie, fachowo i miło. Wszystkim zainteresowanym polecamy usługi firmy Netlibre Sp. z o.o. jako partnera godnego zaufania.

Krzysztof Suchcicki
Jamforge.com

Sklep Rolpex.pl

Z pełnym przekonaniem zaświadczam, iż firma Netlibre Sp. z o.o. wykonuje swoje usługi profesjonalnie, starannie i solidnie. W ramach zlecenia na wykonanie regulaminów sklepów internetowych, uzyskałem rzetelną pomoc. Z czystym sumieniem polecam fachowe usługi Netlibre Sp. z o.o.

Michał Samotyja
Sklep Rolpex.pl
Zapisz się na newsletter prawny

Zapisz się na newsletter prawny

Dowiesz się pierwszy o zmianach przepisów dot. regulaminów i weźmiesz udział w webinarach.

SUKCES - zapisałeś się!